HAKKIMIZDA

"İKİNCİ KUŞAK OLARAK SEKTÖRE HİZMET ETMEKTEN KIVANÇ DUYUYORUZ"

50 li yıllarda Baba M.Emin YILDIZ tarafından Tam inşaat, taahhüt ismi ile sektöre konut yapımı, yap-sat müteahhitliği ile giriş yapılmış, bölgede önemli projelere başarı ile imza atılmıştır.

Bu tecrübe birikimi ile ikinci  kuşak  olarak Sinan YILDIZ  tarafından 2003 yılında çelik  konstrüksiyon işleride eklenerek  KAYIHAN GRUP İNŞ.ÇLK.KONST.TAAH.LTD.ŞTİ.  unvanı ile  kurulan , 2006 yılında   ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, 2011 yılında ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgesini de alan firma sektörde yerini daha da sağlamlamıştır.

Genç ve idealist kadrosu, dinamik ve atılımcı karakteri ile uzmanlık isteyen işlere imza atan KAYIHAN İNŞAAT üstlendiği tüm projelerde, en ince ayrıntıdan başlayarak, daima en iyiyi ve en kaliteli işi uygulamayı hedef edinmiştir.

İnşaat sektörüne ilk adımını konut yapımı ile atan kuruluşumuz, son derece uzmanlaştığı bu alanın dışında sanayii kuruluşlarına ve devlet kurumlarına, kamu binaları, alt yapı, spor kompleksleri, çevre düzenlemesi, peyzaj, yol yapımı, çelik konstrüksiyon antrepolar yangın merdivenleri, yer altı akaryakıt tankları, saha akaryakıt depolama tankları altyapı temel ve saha  perde duvarı gibi her biri ayrı uzmanlık ve tecrübe gerektiren işlerde de önemli projelere imza atmıştır.

21.yüzyılın gelişen yapı teknolojisi ışığında, değişken tüm beklentilere en doğru çözümlerle yanıt üreten kuruluşumuz, kalite ve uzmanlığa verdiği öneme paralel olarak bilimsel bakış açısı ile sürekli kendini yenileyen, gelişen bir organizasyon olmayı kendine ilke edinmiştir. KAYIHAN İNŞAAT uygulamış olduğu ilk projeden bugüne kadar üstlendiği her çalışmada kaliteli hizmet anlayışını temel almış ve sektörün tüm alanlarında hizmet veren kadrosu ve güçlü finansman yapısı ile üstlendiği her projeyi başarı ile tamamlamıştır. KAYIHAN GRUP İNŞ.ÇLK.KONST.TAAH.LTD.ŞTİ.;

*Tüm inşaat ve taahhüt işleri
*Fabrika, Sanayii tesisi inşaatları
*Akaryakıt depolama tesisi inşaatları
*Çelik konstrüksiyon taahhüt işleri
*Altyapı
*Çevre düzenlemesi ve peyzaj işlerinde faaliyet göstermektedir.